Balení 6 kusů samoadhezních bandáží Copoly MH 7,5 x 450 cm

Kód: 62/MIX
Neohodnoceno
od 389 Kč od 321 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Jedno obinadlo je málo a dvacet zase hodně? Proto jsme pro Vás připravili střední balení samopřilnavých bandáží Copoly MH v nejprodávanější šířce 7,5 cm. Vyberte si z kombinací standardních či neonových barev nebo oživte svou lékárničku veselými vzory. Zvýhodněná cena.

Detailní informace

Mix NEON
Na objednávku | 62/MIX
389 Kč
321 Kč bez DPH
Mix VZORY
Na objednávku | 62/MIX3
447 Kč
369 Kč bez DPH
Mix STANDARD 2
Na objednávku | 62/MIX2
389 Kč
321 Kč bez DPH
Mix STANDARD 1
Skladem | 62/MIX4
389 Kč
321 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Aplikace obvazu nemůže být jednodušší. Díky vysoké samopřilnavosti materiálu již nemusíte hledat náplasti či svorky k zajištění bandáže.
Materiál je vyroben tak, aby co nejvíce odolával potu a vlhkosti. Je tvořený kombinací pevných elastických vláken z netkaných textilií a latexového povrchu.
Samozřejmostí je prodyšnost a výborné krycí vlastnosti. Přes vysokou pevnost se však dá snadno a rychle odstranit, aniž by zanechal jakékoliv stopy.
 
Velkou výhodou je zachování tvaru po obepnutí - bandáž se neroluje a nesmršťuje. Hodí se jako rychloobvaz při zranění, tak i pro zafixování namáhaných kloubů. Skvělá volba pro všechny sportovce i pro domácí použití. Díky široké paletě zajímavých vzorů a barev si navíc můžete zvolit tu pravou kombinaci k vašemu sportovnímu oblečení.
 
Samoadhézní bandáž Copoly MH najde dokonalé uplatnění i ve světě fitness či boxu. Působí totiž jako preventivní pomůcka proti výronům a zpevňuje zatěžované klouby a svaly. Je také velmi praktickým pomocníkem v tetovacích salonech, kde se používá k ovázání rukojeti tetovací pistole, a tím zajišťuje pohodlnější manipulaci při samotné aplikaci.
 
K dispozici máme následující barvy:
 • Barva: Mix Neon
  žlutá, oranžová, červená, růžová, světle modrá, světle zelená
   
 • Barva: Mix Standard 
  - Varianta 1 - žlutá, červená, modrá, zelená, bílá, černá (foto 011)
  - Varianta 2   - žlutá, červená, modrá, zelená, tělová, bílá ( foto 010)
   
 • Barva: Mix Vzory 
  bílá s tlapkami, žlutá s tlapkami, maskáčová zelená, maskáčová modrá,
  bílá se smajlíky, červená se smajlíky