Enzivet

Kód: 1383/60
Neohodnoceno
od 418 Kč od 373 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Dietetický veterinární přípravek pro psy a kočky s enzymy z hub pro podporu účinnější přeměny živin a zlepšení jejich biodostupnosti. Obsažené enzymy přírodního původu mají schopnost účinně působit při pH v rozmezí 3-9, tedy od začátku trávícího procesu. Vhodné zejména pro starší zvířata, u kterých se objevily příznaky zhoršeného příjmu živin, například hubnutí, případně zhoršená funkce slinivky, plynatost.

Detailní informace

60 tablet v dóze
Vyprodáno | 1383/60
418 Kč
373 Kč bez DPH
300 tablet v blistru (30x10)
Skladem | 1383/301
2 214 Kč
1 977 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Enzymy hrají zásadní roli v udržování zdraví a správné funkci organismu. EnziVet obsahuje enzymy z hub se schopností účinně působit v rozmezí pH 3-9, tedy od začátku trávícího procesu.

Chronická kožní onemocnění často provází syndrom malabsorpce živin. Pacienti s těmito onemocněními často trpí nedostatkem mastných kyselin - obvykle se proto předepisují doplňky, které je obsahují. Snížená schopnost absorpce živin však způsobuje, že i tyto doplňkové mastné kyseliny zůstávají nevstřebány. Přípravek Enzivet zlepšuje biodostupnost živin a napomáhá tak jejich účinnější přeměně.

Využití přípravku u zvířat trpících komplexními patologickými procesy jako jsou alergie, atopie, autoimunitní onemocnění atd. je třeba mít na paměti, že tyto patologie často způsobují subklinickou střevní dysbiózu. Abychom vyloučili přemnožení jednobuněčných houbových mikroorganismů (kvasinek) v trávicím traktu v důsledku užívání přípravku, doporučujeme nejprve provést pečlivou diagnostiku a provést případně repopulaci střevní mikroflóry pomocí přípravku Floravet společnosti Stangest.

Složení (účinné látky v 1 tabletě):
Alfa-amyláza 1550 UI
Lipáza 1000 UI
Proteáza 400 UI
Beta-xylanáza 200 UI
Beta-glukanáza 137 UI
Přídatné látky

Použití:
Malabsorpční syndrom
Exokrinní pankreatitida
Poruchy trávení
Zápach z tlamy způsobený špatným zažíváním
Diarrhoe a úbytek hmotnosti
Flatulence
Poruchy imunitního systému
Letargie
Potravinové alergie
Problémy s kůží a srstí
Koprofágie

Dávkování:
1 tableta na 10 kg ž. hm. zvířete 2x denně.

Podávání:
Zamíchat do krmiva. Při malabsorpčním syndromu se doporučuje promíchat přípravek s měkkou částí stravy půl hodiny před krmením.

Skladování:
Při teplotě 10-25 °C, v suchu. Pouze pro zvířata. Uchovávat mimo dosah dětí.
Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.

 

Výrobce: Stangest, Španělsko