Set bandáží Copoly MH 5 cm dle Vašeho přání

Kód: 92
Neohodnoceno
316 Kč 261 Kč bez DPH
Skladem

Líbí se Vám výhodná nabídka setů, ale raději byste chtěli svůj vlastní mix rozličných vzorů a barev? Tak si ho namíchejte a získejte lepší cenu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyberte si 6 bandáží Copoly MH o rozměru 5 x 450 cm a vytvořte si vlastní set. Kombinujte libovolné barvy a vzory tak, abyste získali balení podle Vašich představ. Díky tomu se může z užitečné zdravotnické pomůcky stát i zajímavý modní a designový prvek třeba k Vašemu sportovnímu dresu. Značka Copoly MH je zárukou kvality, samofixační bandáže výborně drží, nerolují se a jsou odolné vůči potu. Proto se perfektně hodí i jako prevence při namožených vazech a lehkých poraněních menších kloubů. Velikost 5 cm je také skvělá pro ošetření malých dětí, které budou mít obzvláště z veselých vzorů radost a brzy zapomenou na svůj úraz.

A jak si zvolit vlastní set? Stačí si vybrat z široké palety barev a vzorů a šest z nich napsat do poznámky v objednávce. Níže najdete odkazy na jednobarevné bandáže v odstínech NEON a STANDARD a také na vzorované bandáže. Pro zvýhodněnou cenu je však důležité dodržet jednotný rozměr těchto šesti bandáží - tedy 5 x 450 cm.

Jednobarevné bandáže klasické a neonové najdete ZDE

Bandáže se vzorem najdete ZDE