Set bandáží Copoly MH 7,5 cm dle Vašeho přání

Kód: 98
Neohodnoceno
442 Kč 365 Kč bez DPH
Skladem

Namíchejte si set šesti bandáží o rozměru 7,5 x 450 cm podle Vašich představ. Zvolte si z velké nabídky nejrůznějších vzorů a barev a získejte zvýhodněnou cenu na nezbytnou součást domácích lékárniček i užitečného pomocníka vášnivých sportovců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyberte si 6 bandáží Copoly MH o rozměru 7,5 x 450 cm a vytvořte si vlastní set. Kombinujte libovolné barvy a vzory tak, abyste získali balení podle Vašich představ. Díky tomu se může z užitečné zdravotnické pomůcky stát i zajímavý modní a designový prvek třeba k Vašemu sportovnímu dresu. Značka Copoly MH je zárukou kvality, samofixační bandáže výborně drží, nerolují se a jsou odolné vůči potu. Proto se perfektně hodí i jako prevence při namožených vazech a lehkých poraněních kloubů. Rozměr 7,5 cm je univerzální a patří mezi nejoblíbenější nejen pro domácí užití, ale i ve fitcentrech a tetovacích salonech. 

A jak si zvolit vlastní set? Stačí si vybrat z široké palety barev a vzorů a šest z nich napsat do poznámky v objednávce. Níže najdete odkazy na jednobarevné bandáže v odstínech NEON a STANDARD a také na vzorované bandáže. Pro zvýhodněnou cenu je však důležité dodržet jednotný rozměr těchto šesti bandáží - tedy 7,5 x 450 cm.

Jednobarevné bandáže klasické a neonové najdete ZDE

Bandáže se vzorem najdete ZDE