Oxybee - organický přípravek pro léčbu varroázy

Kód: 1738
Neohodnoceno
1 446 Kč 1 291 Kč bez DPH
Skladem

Organický přípravek určený k prevenci a tlumení varroázy u včel. Na bázi kyseliny šťavelové, s esenciálními oleji. Pokud jste chovatel nebo sdružení chovatelů, vyřídíme za vás náležitosti pro získání 50% dotace - DBEJTE PROSÍM POZORNĚ POKYNŮ PRO OBJEDNÁVÁNÍ níže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POKYNY PRO OBJEDNÁVÁNÍ, pokud jste chovatel nebo nakupujete pro místní včelařský spolek:
Abychom za vás mohli vyřídit náležitosti pro získání státního příspěvku na boj s varroázou, je zapotřebí, abyste při objednávání zde na stránkách:
1/ NEVOLILI možnost platby kartou. Vystavíme vám fakturu s platebními pokyny, částka na faktuře bude ponížena o výši státního příspěvku, t.j. o 50 %, i když na objednávce uvidíte plnou cenu. Jedno balení Oxybee tedy vyjde na 723 korun včetně 12% DPH.
2/ Před dokončením objednávky zaškrtli políčko 'Zadat poznámku pro prodejce' a udali číslo vaší registrace u Českomoravské společnosti chovatelů.

Pokud nakupujete pro veterinární pracoviště, vaše cena se zobrazí po přihlášení do vašeho zákaznického účtu, státní příspěvek není možné využít.

Použití:
Při výskytu varroázy včel. Pro použití v období, kdy je úle minimálně plodu a nejsou v něm umístěny medníky.

Složení:
Dihydrát kyseliny šťavelové
Anýzový a eukalyptový olej
Sacharóza
Glycerol

Způsob použití:
Rozmícháním prášku v nádobě s dihydrátem kyseliny šťavelové získáte účinný roztok určený k disperznímu použití mezi rámky s přítomnými včelami, například pomocí střkačky nebo drenážní hadičky.

Upozornění:
Nepoužívat v době sklizně. Před použitím čtěte příbalovou informaci. Bližší informace o způsobu aplikace se dozvíte z návodu k použití. Tyto dokumenty jsou ke stažení níže.

Dávkování:
Jedno balení slouží pro ošetření 40 včelstev.

Skladování:
Po rozmíchání prášku v dihydrátu kyseliny šťavelové lze použít po dobu 12 měsíců.

Výrobce: Véto-Pharma, Francie.

Ke stažení:
Informační brožura
Návod k použití
Příbalová informace

Přípravek je schválen Ústavem pro státní kontrolu veterinárních léčiv a biopreparátů. Naše společnost je oprávněna k prodeji vyhrazených veterinárních léčivých přípravků formou online prodeje.

 

LogoVET-CS_B_RGB-300