Samoadhezivní bandáž Copoly MH se vzorem 10 x 450 cm

Kód: 86/BIL2
Neohodnoceno
115 Kč 95 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Samopřilnavá bandáž o šířce 10 centimetrů se perfektně hodí k fixaci větších kloubů a svalů zatížených nadměrnou námahou. Stylové vzory pobaví dospělé a potěší i malé děti, které běžné obinadla mnohdy odmítají. 

Detailní informace

Bílá se smajlíky
Na objednávku | 86/BIL2
115 Kč
95 Kč bez DPH
Bílá s tlapkami
Na objednávku | 86/BIL3
115 Kč
95 Kč bez DPH
Červená se smajlíky
Na objednávku | 86/CER3
115 Kč
95 Kč bez DPH
Maskáčová modrá
Na objednávku | 86/MAS
115 Kč
95 Kč bez DPH
Maskáčová zelená
Na objednávku | 86/MAS2
115 Kč
95 Kč bez DPH
Žlutá s tlapkami
Na objednávku | 86/ZLU2
115 Kč
95 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Aplikace obvazu nemůže být jednodušší. Díky vysoké samopřilnavosti materiálu již nemusíte hledat náplasti či svorky k zajištění bandáže.
Materiál je vyroben tak, aby co nejvíce odolával potu a vlhkosti. Je tvořený kombinací pevných elastických vláken z netkaných textilií a latexového povrchu.
Samozřejmostí je prodyšnost a výborné krycí vlastnosti. Přes vysokou pevnost se však dá snadno a rychle odstranit, aniž by zanechal jakékoliv stopy.
 
Velkou výhodou je zachování tvaru po obepnutí - bandáž se neroluje a nesmršťuje. Hodí se jako rychloobvaz při zranění, tak i pro zafixování namáhaných kloubů. Skvělá volba pro všechny sportovce i pro domácí použití. Díky široké paletě zajímavých vzorů a barev si navíc můžete zvolit tu pravou kombinaci k vašemu sportovnímu oblečení.
 
Samoadhézní bandáž Copoly MH najde dokonalé uplatnění i ve světě fitness či boxu. Působí totiž jako preventivní pomůcka proti výronům a zpevňuje zatěžované klouby a svaly. Je také velmi praktickým pomocníkem v tetovacích salonech, kde se používá k ovázání rukojeti tetovací pistole, a tím zajišťuje pohodlnější manipulaci při samotné aplikaci..