Set bandáží Copoly MH 10 cm dle Vašeho přání

Kód: 101
Neohodnoceno
537 Kč 444 Kč bez DPH
Skladem

Zvolte si své favority mezi samofixačními bandážemi Copoly MH o rozměru 10 x 450 cm. Namíchejte si vlastní set šesti bandáží nejrůznějších barev a vzorů za zvýhodněnou cenu a doplňte si tak do své lékárničky užitečné pomocníky prvotřídní kvality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyberte si 6 bandáží Copoly MH o rozměru 10 x 450 cm a vytvořte si vlastní set. Kombinujte libovolné barvy a vzory tak, abyste získali balení podle Vašich představ. Díky tomu se může z užitečné zdravotnické pomůcky stát i zajímavý modní a designový prvek třeba k Vašemu sportovnímu dresu. Značka Copoly MH je zárukou kvality, samofixační bandáže výborně drží, nerolují se a jsou odolné vůči potu. Proto se perfektně hodí i jako prevence při namožených vazech a lehkých poraněních větších kloubů. Rozměr 10 cm je velmi praktický a využijete jej nejen doma ale také třeba ve fitcentrech. 

A jak si zvolit vlastní set? Stačí si vybrat z široké palety barev a vzorů a šest z nich napsat do poznámky v objednávce. Níže najdete odkazy na jednobarevné bandáže v odstínech NEON a STANDARD a také na vzorované bandáže. Pro zvýhodněnou cenu je však důležité dodržet jednotný rozměr těchto šesti bandáží - tedy 10 x 450 cm.

Jednobarevné bandáže klasické a neonové najdete ZDE

Bandáže se vzorem najdete ZDE